sobota, 28 grudnia 2013

Perły w trzech odsłonach

Po pierwsze - perły i róże:


Kolczyki wykonane zostały z akrylowych perełek w trzech rozmiarach (8, 5 i 4 mm) oraz akrylowych koralików z motywem róż (10 mm) zawleczonych na drucie jubilerskim.Bigle otwarte z kulką i sprężynką posrebrzane.
Całkowita długość kolczyków wraz z biglami wynosi ok. 7 cm.


Bransoletka składa się z akrylowych perełek w dwóch odcieniach-białym (8, 5 i 4 mm) i lekko błękitnym (4 mm), malutkich posrebrzanych gładkich kuleczek ( 3 mm), akrylowych przekładek z motywem róż (4 mm) oraz posrebrzanych przekładek - róż (4 mm) zawleczonych na drucie jubilerskim (ok. 130 cm dł.).
 Bransoletka doskonale prezentuje się na każdym nadgarstku.


Po drugie - perłowe grona w złocie:


Kolczyki wykonane z akrylowych perełek (6 mm) oraz akrylowych koralików w kolorze złotym (10 mm). Bigle otwarte z kulką i sprężynką pozłacane. Całkowita długość kolczyków wraz z biglami wynosi ok. 4 cm.


Bransoletka złożona jest z akrylowych perełek w trzech rozmiarach (8, 5 i 4 mm) oraz akrylowych koralików w kolorze złotym (10 mm). Zapięcie pozłacane.


Bransoletka najlepiej prezentuje się na nadgarstkach mierzących ok. 18 cm.Po trzecie - perły i klucz wiolinowy:


Kolczyki wykonane zostały z akrylowych perełek w czterech rozmiarach (8, 5, 4 i 3 mm) oraz akrylowych kryształków (10 mm). Bigle otwarte z kulką i sprężynką pozłacane.


 Całkowita długość kolczyków wraz z biglami wynosi ok. 7,5 cm.


Do tego dołączone są trzy bransoletki

 Dwie bliźniacze wykonane zostały z akrylowych perełek (3, 4 i 5 mm) oraz akrylowych mieniących się koralików (1 mm) zawleczonych na drucie jubilerskim. Zapięcie pozłacane - karabińczyk.


Trzecia z nich składa się z akrylowych perełek w czterech rozmiarach (3, 4, 5, i 8 mm), akrylowych kryształków (10 mm) oraz pozłacanej zawieszki - klucza wiolinowego (26 mm). Zapięcie pozłacane - karabińczyk.


Bransoletki mierzą ok. 18 cm długości.


Ostatni z kompletów to również jeden z moich pomysłów na gwiazdkowy prezent!
1 komentarz:

  1. Eleganckie i zarazem cudowne :)! Zapraszam do siebie: http://kolczykowe-wytwory.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję wszystkim za pozostawienie po sobie śladu;)
Z przyjemnością odwiedzę również każdego z Was;))